Tokyo Stay Nishishinjuku

  • 50 m²

Apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku je umístěn ve čtvrti Shibuya Ward města Prefektura Tokio a zahrnuje terasu. Apartmán má rozlohu 50 m² a je vybaven 3 ložnicemi, 1 koupelnami a kompletní kuchyní.

Apartmán se nachází 2 km od Tokio, 1 km od Metropolitní vládní budova v Tokiu, a také poblíž Kuon-ji Temple. Centrum města Prefektura Tokio je 1 km od tohoto apartmánu. 5 minut chůze zavede hosty do kavárna Bistro & Cafe Bocci. Stanice metra Nishi-shinjuku-gochome je dosažitelná za méně než 5 minut chůze, což poskytuje snadný přístup do různých oblastí města Prefektura Tokio.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Tokyo Stay Nishishinjuku
Leclerc Nishi-Shinjuku
Cena pouze pro mobilní zařízení

Leclerc Nishi-Shinjuku

8.1
Velmi dobrý 57 recenzí
236 m od ubytování
USD 123 USD 111
za noc
Shinjuku Vista Point
Cena pouze pro mobilní zařízení

Shinjuku Vista Point

8.8
Vynikající 9 recenzí
342 m od ubytování
USD 253 USD 228
za noc
Tokyo West Shinjuku Close To Shinjuku Chuo Park
Cena pouze pro mobilní zařízení

Tokyo West Shinjuku Close To Shinjuku Chuo Park

4.6
Důstojně 10 recenzí
404 m od ubytování
USD 62 USD 56
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    23 km

    Vlaková nádraží

    Shinjuku Station
    1,6 km

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 22:00
    Odhlášení: od 07:00 do 10:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku apartmán umístěn?
      Apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku apartmán se nachází v blízkosti Centrální park Shinjuku.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku patří mimo jiné Park Jojogi, Tokio, Metropolitní vládní budova v Tokiu.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku apartmán je 130 $.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku patří restaurace Bistro & Cafe Bocci a Saladxdeli Margo, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 50 m².
    • ❓
      Je v apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku apartmán k dispozici pračka?
      Ano, v apartmán Tokyo Stay Nishishinjuku apartmán je pračka.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    23 km

    Vlaková nádraží

    Shinjuku Station
    1,6 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Tokyo Stay Nishishinjuku

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít